Ремонт холодильника на дому чи в сервісному центрі?

Сьогодні вже неможливо уявити будинок без холодильника. Це не розкіш, а обов’язковий агрегат, що зберігає заготовки, продукти, готові страви. Коли відбувається раптова поломка, потрібно терміново шукати хорошого майстра. Зробити це швидко і легко можна на https://kabanchik.ua/ — тут представлений широкий вибір фахівців майже у будь-якому регіоні України.

Деякі власники побутової техніки з недовірою ставляться до приватних майстрів, віддаючи перевагу зверненню в сервісний центр. Іноді то є виправданий крок, але в більшості випадків можна отримати кваліфіковану допомогу та гарантію якості від спеціаліста, що окремо працює. Які переваги та недоліки в обох варіантах, розглянемо далі у статті.

6450ed9172bfb.png

За яких поломок потрібен фахівець

Для початку варто розібратися в ознаках поломки холодильника, щоб орієнтовно зрозуміти масштаб проблеми:

  • не включається — це може бути пов’язано з відсутністю струму в мережі, несправності терморегулятора, кнопки розморожування, блоку живлення, реле або електроланцюга;
  • не морозить, слабо заморожує — може статися витік холодоагенту;
  • лунає клацання — при нормальній роботі то не привід для переживань, але якщо двигун не працює, потрібен майстер;
  • несправність компресора — при включенні терморегулятора буде чути гудіння;
  • немає освітлення в камері — можливо, просто потрібно замінити лампочку або перевірити контакт із цоколем;
  • надмірне заморожування — несправність терморегулятора або капілярної трубки;
  • з’являються калюжі на підлозі — зносилися ущільнювачі, не працює дренажна система.

Будь-які з цих поломок самостійно усунути не вдасться, залишається вирішити — викликати майстра додому або везти холодильник до СЦ.

Сервісний центр

Виправдано в тому випадку, якщо агрегат на гарантії. Тоді слід звернутися до того сервісу, який має сертифікацію бренду приладу. У СЦ видають гарантію з мокрою печаткою. У разі гарантійного обслуговування можлива безкоштовна заміна деталей.

З недоліків можна наголосити на необхідності самостійної доставки техніки до Центру. Послуга доставки працює скоріш, як виключення. Відправка забере у вас багато часу, сил та засобів, тому варто подумати, наскільки це зручний захід. Ще один мінус — черга. Ваш пристрій буде поставлений у ремонт згідно з черговістю, а це може зайняти багато часу, що незручно, особливо в теплу пору року. За термінову роботу необхідно доплатити солідну суму.

Виклик майстра додому

6450ed919225f.png

Зручно, швидко та недорого, особливо, якщо майстер знаходиться у тій же локації. Приватний спеціаліст проведе діагностику обладнання, установить причину та вартість послуги. Якщо несправність поширена та типова, то можлива навіть заміна нової деталі того ж дня.

Вам не доведеться займатися доставленням, наймаючи вантажників та витративши масу свого часу. У цьому перевага приватного майстра. Однак далеко не кожен навіть висококласний фахівець видає гарантію на свою роботу.

Майстер з великим досвідом та високою кваліфікацією знає ціну своєї роботи. Тарифи потрібно обговорити перед заявкою. При цьому не варто економити на бюджетних виконавцях, оскільки некомпетентна людина лише поглибить проблему.

Висновок

Який варіант обрати — вирішувати кожному власнику самостійно. Зважте всі «за» та «проти», щоб отримати максимально позитивний досвід. При виборі фахівця звертайте увагу на відгуки, рейтинг та портфоліо, які доступні лише на перевірених платформах послуг.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь