Розіграш “ведмедячої книги” від Книжкової хати!

Умови розіграшу:
1. Зайдіть на наш блог за посиланням – http://blog.bookopt.com.ua/nyni-prokydayutsya-vedmedi/
виберіть одну із “ведмежих книг”, яку би ви хотіли виграти, напишіть її назву у коментарях до статті на блогові.
2. Лайкніть та зробіть репост цієї новини (у публічному доступі).
3. Уже 1 березня ми за допомогою рандому виберемо переможця!

P.S. Ваші коментарі з”являтимуться на блозі не одразу, а після перегляду модератором, тож не хвилюйтеся!)
Весна уже на носі! Це відчувають навіть ведмеді!)

 

А ось і книжки:

Чи знали ви, що на Стрітення прокидаються ведмеді? Якщо на вулиці зимно, то вони починають валити барліг. Якщо відлига і сонце, то повертаються у своє ложе і засинають, продовжуючи смоктати лапу.

Бо сонце і відлига – то знак, що буде ще зимно.

І доки ведмеді ще трохи спатимуть, радимо вам кілька  НАЙКРАЩИХ “ВЕДМЕДЯЧИХ” книг!

Ведмідь не хоче спати

http://bookopt.com.ua/vedmid-ne-hoche-spati.html

Це казка для дошкільнят розповідає про ведмедя, який дізнався про те як весело розважатися взимку  на снігу. Він вирішив  трошки схитрувати : зробити вигляд, що заснув у барлогу, а потім р-р-раз і …

Ведмежа Падінгтон: Ведмежа на імя Падінгтон

http://bookopt.com.ua/vedmezha-padington-vedmezha-na-imja-padington.html

Одного разу подружжя Браунів помітило на вокзалі… ведмежа. Того вечора малюк Падінгтон знайшов собі справжню родину, а Брауни розпочали нове, цікавіше життя. Ведмежа звикатиме до великого міста і постійно опинятиметься у центрі різноманітних подій.

Кумедні пригоди не залишать байдужими ні дорослих, ні дітей.

Ведмежа Падінгтон: Падінгтон рушає вперед

http://bookopt.com.ua/vedmezha-padington-padington-rushae-vpered.html

Нова чудова весела книга про кумедного ведмедика, який потрапляє в чергові халепи і з легкістю з них виплутується. Одного січневого ранку біла ковдра снігу вкрила все навколо, і Падінгтон вирішив погратися в сніжки та зліпити снігову бабу, але його допомога знадобилася сусідові містерові Карі, що вирізнявся надзвичайною скупістю. Чи зможе ведмедик полагодити замерзлий водогін, маленькі читачі дізнаються із цієї гарної книги. А ще Падінгтона запросили на мармеладову фабрику на важливу церемонію відкриття, але як туди потрапити, коли загубилося запрошення? Крім того на Падінгтона чекає скандал в музеї, чищення димаря, гра у крикет та інші неймовірні подвиги й пригоди на пляжі та на вечірці.

Ведмежа Падінгтон: Усе про Падінгтона

http://bookopt.com.ua/vedmezha-padington-use-pro-padingtona.html

Нова книга про кумедного доброго допитливого ведмедика із далекого Дрімучого Лісу. Падінгтон завзято береться за ремонт кімнати, за фотографування, веде розслідування зникнення гарбуза, влаштовує феєрверк, чистить доріжки від снігу. Всі справи Падінгтона перетворюються на пригоди, а Різдво стає незабутнім неперевершеним святом, адже ведмедик підготував чарівні святкові листівки, прикрашені омелою та гостролистом. Родина Браун вже давно забула про нудьгу.

Ведмежа Падінгтон: Падінгтон за кордоном

http://bookopt.com.ua/vedmezha-padington-padington-za-kordonom.html

Маленьке кумедне ведмежа прибуло до Англії із далекого Перу, де зустрілося із гарною англійською родиною Браунів і стало домашнім улюбленцем та вихованцем. Малюк із родиною вирушають у закордонну подорож до Франції, тому Падінгтону доведеться ретельно підготуватися до літньої поїздки. У дорозі ведмедика чекають багато веселих пригод, від яких читачі будуть у захваті. Чи вдасться Падінгтону потрапити до Франції та взяти участь у знаменитій велогонці Tour de France? Веселе добре ведмежа зачаровує маленьких читачів усього світу своїми неймовірними історіями.

Казки у віршах. Маруся та ведмідь.

http://bookopt.com.ua/kazki-u-virshah-marusja-ta-vedmid.html

Найвідоміші казки у віршах подарують радість малечі та дорослим. Їх веселіше читати, легше запам’ятовувати та потім розповідати.

Товсті картонні сторінки та великі яскраві малюнки спеціально створені для найменших читачів.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь