Що треба знати про ласощі для котів

Частування пухнастих друзів – це чудовий спосіб зміцнити зв’язок, заохотити тварину за хорошу поведінку. Однак ласощі краще вибирати в спеціалізованому магазині, а не серед продуктів для людей, розуміти їх склад і яку дію вони мають на організм тварини.

Які ласощі для котів є корисними

Смаколики рекомендується регулярно давати домашнім тваринам. Це чудова мотивація для гарної поведінки вихованця та спосіб виявити турботу. Процес частування приносить задоволення людині та тварині.

Корисні ласощі, як і корм для котів, повинні мати не тільки приємний смак і запах, але й позитивно впливати на організм і загальний добробут.

Виробники пропонують широкий асортимент ласощів, і крім приємного смаку, багато їх розраховані на усунення конкретної проблеми, наприклад:

  • виводять шерсть із організму;
  • сприяють прорізуванню та очищенню зубів;
  • покращують стан вовни;
  • нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, надають іншу дію.

При виборі ласощів, ознайомтеся зі складом, вибирайте натуральні вироби з живильними та якісними інгредієнтами, вітамінами та мінералами. Також враховуйте калорійність, особливо якщо вихованець схильний до ожиріння, постійно живе у приміщенні, не дуже активний.

Приділяйте увагу наявності у складі штучних добавок (барвників та консервантів). Намагайтеся, щоб їх була мінімальна кількість або зовсім не було. Також не рекомендується купувати ласощі з цукром та підсилювачем смаку. Вони зовсім не корисні для здоров’я, можуть стати причиною зайвої ваги або алергії.

Зверніть увагу на продукцію вітчизняної компанії HOMEFOOD. В асортименті виробника доступні лише натуральні продукти для кішок: ласощі, корми, вітаміни.

Різновиди ласощів для котів

Існує величезний асортимент смаколиків, які обов’язково сподобаються Вашому вихованцю. Залежно від складу вони створюються з додаванням м’яса, субпродуктів, морепродуктів. Також можна придбати гіпоалергенні вироби, якщо у вихованця висока чутливість до будь-якого компонента.

  • М’які, жувальні ласощі часто збагачені вітамінами, мінералами, інколи ж включають функціональні інгредієнти, такі як жирні кислоти для здоров’я шкіри та вовни.
  • Хрусткі вироби ідеальні для здоров’я зубів, допомагають зменшити утворення зубного нальоту та каменю, сприяють здоров’ю ясен.
  • Сублімовані ласощі зберігають більшу частину поживної цінності вихідних інгредієнтів через мінімальну обробку, це натуральні та смачні продукти.
  • Функціональні ласощі призначені для вирішення конкретних проблем зі здоров’ям: боротьба з грудочками вовни, підтримка суглобів, профілактика захворювань сечовивідних шляхів.

Незалежно від складу, використовувати ласощі потрібно помірно, не порушувати раціон. Для цього скоригуйте загальний баланс калорій. Також можна вибрати низькокалорійні ласощі, щоб не спровокувати набір ваги. Дотримуючись даних рекомендацій, ласощі покращать раціон кішки, сприятимуть її благополуччю, підкріплять позитивну поведінку.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь