Святкова магія: сліди Миколая

Бажаєте створити дитині новорічну казку, щоб вона вірила в Миколая або Діда Мороза, то крім традиційних подарунків під ялинкою вночі, можна залишити ще й сліди його перебування в будинку, щоб казка стала ще більш реалістичною.

Адже дитина може засумніватися, що це саме Дід Мороз залишив подарунки. Але побачивши на підлозі сліди, що ведуть від вікна (на балконі, або від вхідних дверей і т.д.) до ялинки, вона швидше повірить що це був саме він.

Зробити сліди дуже просто – обводите олівцем на папері татові або дідусеві черевики, вирізуєте з паперу «слід», кладете його на підлогу і посипаєте через сито крохмалем або тальком (дитячою присипкою).
Дитині можна сказати, що сніг не тане, тому що він чарівний.

а ось ще варіант:

Можна взяти невеликий лоток, насипати туди соди або борошна, для краси можна додати блискітки. Чисте та сухе взуття змочити у воді. Потім занурити у соду/борошно.

Цікаво оформити сліди можна за допомогою трафаретів.

Порада. Трафарету або шаблону досить одного – права і ліва нога виходить простим перевертанням трафарету/шаблону з одного боку на інший.

Можна, щоб в новорічний вечір або ранок пролунав дзвінок у двері. І ви пішли відкривати їх зі малюком.
На майданчику нікого не буде, тільки поруч вашої квартири буде стояти подарунок або чарівний мішок. Але  найтаємничишим, і в той же час переконливим, буде те, що на майданчику залишаться великі мокрі сліди … ( напевно, знайдеться людина у вашій родині, або сусід, хто це зробить).

Ви можете пояснити, що в теплі Дід Мороз почав танути, тому і не зміг зайти. Зате залишив такі чудові подарунки …

Як свідчення танення Діда Мороза, можна принести додому сніг та на ньому  залишити сліди:

Якщо ви живете у власному будинку, то можна сліди залишити і на снігу (якщо буде сніжна зима) (як в мультику «Маша і Ведмідь», “Чиї це сліди?”) або на доріжці (використовуючи перший варіант).

А ще крім слідів Діда Мороза можна залишити і  маленькі сліди – його помічників – ельфів.

Ну це вам тільки деякі ідеї, можете вигадати і свою казку, і вигадувати щось нове кожен рік.

Надіємось, коли ваш малюк прокинеться 1 січня, він буде впевнений, що Дід Мороз до нього приходив і всі подарунки – від нього!

Вселяйте в свого малюка віру у справжні чудеса та подаруйте йому незабутнє свято, поки він ще не встиг вирости!

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь