Ідеальний день народження малюка: декоруємо стільчик іменинника

Стільчик для годування – річ, без якої сьогодні важко уявити дім з маленькою дитиною. Коли ж настає пора грандіозних святкувань, таких як день народження малюка, кмітливі батьки декорують його по-особливому, даючи таким чином можливість дитині відчути себе господарем цього свята. Як можна прикрасити стільчик для годування, які є ідеї, можливі та засоби для їх втілення, ви дізнаєтесь у нашому матеріалі.

Перш ніж починати працювати над перевтіленням стільчика, ви повинні чітко визначитися з ідеєю святкування та головним стилем майбутньої вечірки. Адже стільчик – трон головного винуватця свята, а тому весь вечір буде у центрі уваги.

Варіант з фатиновою спідничкою вам чудово підійде, якщо у вас маленька іменинниця. Для цього обираєте фатин потрібних кольорів, формуєте невеличкі пишні пучки, зв’язуєте їх між собою у вузлик прямо на столику, якщо там є таке кріплення. Якщо ні – приклеюєте на двосторонній скотч або на довгу мотузку, яку потім кріпите до столика. Таким чином міні-трон – готовий! Залишається лише додати цікаві та необхідні деталі, які чудово підійдуть  до теми вашого свята.

Для маленького іменинника існує не менше цікавих варіантів. Найпопулярніший з них – джентльменський набір з краваток. Щоб зробити таку красу, вам знадобиться лиш тканина у кольорах, з якої ви будете вирізати стрічки. Можна й купити готові стрічки, тоді точно не доведеться рубцювати тканину. Форма і структура тканин може бути різною. Готові стрічки зав’язуються у вузлики та прикріплюються до стільчика аналогічно, як у першому варіанті. Волю вашій фантазії та бажання експериментувати! Імениннику та гостям обов’язково сподобається.

Гофрований папір зазвичай використовується у величезних кількостях під час декорування свят. Можливо, він у вас залишився після виготовлення цифри? Наріжте вузеньких стрічок, сформуйте із них пучечок – ось і готова прикраса на стільчик.

Читайте більше: Як виготовити цифру на дитячий день народження

Можна також прикріпити до стільчика великий шмат кольорового паперу, порізати на тонкі смужки та прикрасити помпонами, цифрою, буквами.

Красивий кольоровий картон теж може стати у нагоді. З нього можна вирізати геометричні фігури, які вам подобаються, нанизати на тоненькі нитки та приклеїти до стільчика. Головне, підійти зі смаком!

Прикрасити стільчик можна і прапорцями з картону, які легко можна вирізати із картону. Прапорці можуть бути, як класично трикутні, так й іншої форми, з надписами і без них. Можливі варіанти на фото.

Різновидів декорування стільчика для годування більше, ніж достатньо. Кожне свято маленького іменинника особливе. Можливо, наші ідеї декорування стільчика вас надихнули на власний унікальний витвір..?

Ivanna Melnuk

журналіст-фрілансер

Залишити відповідь