“Твори добро” міні фотозвіт

11 грудня мами з клуб раннього плавання провели Новорічне свято у Великомежирицькій школі-інтернаті, яке планували майже місяць.

Ось коментар однієї з учасниць боагодійного проекту “Твори добро!”: 
“Не дивлячись на усі наші переживання стосовно організаційних моментів – радісні дитячі очі, які вже з перших хвилин виступу горіли вірою у новорічне диво, переконали нас, що все, що робилося задля цього свята останній місяць – не було даремним і принесло свої плоди. Але про все попорядку 🙂

Виїзд, як і планували, звершили о 10:00 з Рівного. На місце призначення прибули швидко, вчасно і без пригод. Зустрів нас директор та завуч, привітно, теж трошки хвилювалися.
Захід планувалося проводити в спортзалі, який додатково служить їдальнею. Поки обговорювали організаційні питання – і наші учасники і, головне, самі ж вихованці школи активно взялися допомагати вигружати привезені пакунки. Також дууже оперативно ті ж вихованці підготували залу залу до дійства – хутко зсунули столи та стільчики. Одразу помітно, що діти самостійні та працьовиті 🙂

За кілька хвилин почалося свято. В програмі свята виступ мильних бульбашок, фіксики, і, звичайно, Святий Миколай з подарунками.

Спершу трошки напружена атмосфера, дітки соромляться і дещо ховають очі. Ми навіть запереживали на мить, чи вдасться нам іх розворушити, але даремно.

Шоу мильних бульбашок діти дивилися з захватом і не перестаючи плескати в долоньки! Це справді казково, особливо, якщо такі речі трапляються вкрай рідко. Та що там діти, ми самі із захопленням спостерігали, які дива можна творити з мильною водою 🙂

Далі – фокуси від ведучої і активний відпочинок, дуже активний, з фіксиками – Сімкою та Ноликом! Тут і набігались, і натанцювались, і в тунелях полазили, і в ігри пограли. І наостанок – всі з нетерпінням гукали Святого Миколая і вручення подарунків! Чудове завершення чудового свята! І емоції – море вражень у нас, у ведучих, учасників і самих дітлахів! Свято вдалося!

Ми хочемо ще раз подякувати усім, хто був із нами і допомагав!
Окремо відзначимо:
ведуча Марія Браценюк-Савчук
агентція дитячих свят КУКУСЯ ,
Ірина Пашко з шоу мильних бульбашок

Підбиваючи підсумки, зазначимо наші витрати:

– усього витрат на організацію свята у Великомежиріцькій школі-інернаті18 730 грн
– усього витрат на дитячий будинок у с.Ясениничі3 420 грн (закуплено 10 конструкторів типу лего) + центр краси та здоровя АкваРай спонсорував 45 солодких новорічних подарунків для діток цього дитячого будинку на 1 000 грн
– залишок коштів у сумі 1450 грн переведено на допомогу Антонюку Андрійку, 9 рочків (діагноз: лімфогранулематоз (класичний варіант лімфоми Ходжкіна 3 рівня)
– залишок коштів у сумі 1400 грн переведено на допомогу Лобасюк Світлани (діагноз: карцинома G2 молочної залози (рак)).”


Хочеться відзначити що мами все детально планували та дуже відповідально підійшли до організації свята для діток.

Ось лише маленька частина їхнього фотозвіту по підготовці до Новорічного свята :

А ось так весело та цікаво проходило Новорічне свято у Великомежирицькій школі-інтернаті:

Дивлячись на щирі посмішки та радість і захоплення можна з впевненістю сказати Новорічне світо вдалося на славу!

Портал Міні Рівне дуже дякує мамам Школи раннього плавання Немо,що ви залишаєтесь такими чуйними добрими та уважними не тільки для своїх діток!

Р.S. Детальніиший фотозвіт можна побачити на сторінок мам організаторів

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь