10 весняних імен для дівчаток та їх значення

Відродження та надія – найголовніші асоціації з весною, яка розганяє зимовий морок і холод. Природа прокинулася до життя, тому і весняні діти привнесуть в сім’ю радість, творчі пошуки і бурю емоцій.

У дівчаток, народжених в весняні місяці, буде сильний характер, але при цьому вони дуже чутливі та нерішучі. Ці малятка, як і весняні квіти, володіють великою внутрішньою красою, проте бояться життєвих вітрів і буревіїв. Допомогти їм розвинути свій творчий потенціал і стійкість допоможе гарне і сильне жіноче ім’я.

Вибирати ім’я дитині – радісна та хвилююча подія. Воно буде супроводжувати дитину всю її життя і, можливо, стане її талісманом.

Аврора

Ім’я Аврора означає “ранкова зоря”, “світанок”. Ця дівчинка буде мати багатий внутрішній світ, щирість та бажанням всім допомогти. Аврора велика витівниця, обожнює спілкуватися і у неї на все власна думка.


Майя


rufflesandbowties.boutique

Майя в перекладі з грецького означає “богиня родючості”, а з латинського – “народжена в травні”. Яскрава, незалежна і справедлива Майя любить добиватися своїх цілей і вести за собою людей. Так що будьте готові до того, що малятко рано проявить свій лідерський характер.

Марта


https://i.pinimg.com/

Значення імені – “господиня”. І це позначається на характері маленької Марти. Вона знає чого хоче і може за себе постояти. Енергійна Марта потребує до себе великої уваги батьків, але зате порадує їх своїми успіхами.

Лілія

Перекладається як “біла лілія”, а в шумерській мові означало ще й “повітря, вітер”. Лілія буде рости дуже допитливою, веселою і творчої дівчинкою. Але незважаючи на м’який характер, Ліля вміє домагатися своїх цілей. У хід йтимуть і чарівна усмішка, і впертість.

Фрея, Фрейя

В скандинавських оповідях Фрейя – богиня любові та родючості. Коли вона пролітала над землею, з її волосся сипалися весняні квіти. Фрея буде мати талант м’яко залагоджувати суперечки і конфлікти. В її голові завжди будуть сотні ідей і творчих планів, з нею точно не засумуєш.

 

Зоя

Ім’я Зоя має грецьке коріння і означає “життя”. Вона навряд чи принесе батькам занепокоєння, так як буде рости спокійною та врівноваженою дитиною. Правда, Зоя ні в дитинстві, ні в дорослому житті не буде любити зміни. Зате впорається з будь-якими труднощами, які встануть у неї на шляху.

 

Аеліта

Ім’я Аеліта означає “повітряна”. Маленька Аеліта – цікава дослідниця світу, який буде для неї наповнений таємницями і новими відкриттями. У неї буде маса інтересів, так вона буде шукати себе і своє призначення. Але не переживайте, Аеліта обов’язково його знайде, так як має велике самовладання та віру у власну унікальність.

 

Ірида

У перекладі з грецького Ірида – “богиня веселки”. Сильний характер Іриди принесе чимало клопоту батькам. Але ця дівчинка – захисниця слабких і пригноблених, сама чесність і спокій. Справжній лідер.

Ніка

Ім’я означає “перемога”. Крихітка Ніка – поєднання позитиву і любові до життя. У неї багата фантазія і хороша інтуїція. Дуже чутлива дівчинка, яка бачить оточуючих наскрізь.

 

Рада

Ім’я Рада в слов’янському тлумаченні означає “весела”, в мусульманському – “красива, витончена”, “сильний вітер”. У Ради багато талантів, і всюди вона буде намагатися стати кращою і проявити себе. Не боїться відповідальності і ставить перед собою великі цілі.

 

Джерело

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь