Зимові ігри в приміщенні

Сніжки для будинку

У сніжки можна пограти і вдома, і там, де снігу немає і в помині.
Зробити їх можна з паперу,


з білих шкарпеток,

з капронових колготок,


з клубків пряжі або помпонів,


Або зв’язати їх)

А грати можна як душі завгодно – можна влаштувати бій сніжками, і намагатися, щоб у тебе не попали. Грати як і в будь-які ігри з м’ячиками: в їстівне-неїстівне, кидати їх у ціль – в мішень або у відро. За допомогою скотча на підлозі або килимі можна зробити розмітку.

 

Підбірка найцікавіших зимових забав.

1. “Це хто ходив?”

zimnie zabavy sledy

Хлопцям швидше за все сподобається розглядати сліди, залишені на снігу, особливо якщо він тільки-тільки випав. Відправляйтеся в парк і пошукайте сліди птахів, собак, котів. Розгляньте сліди, залишені вами. А ще можна зробити величезні лапи снігову людину з картону і за допомогою гумки причепити їх до взуття. А тепер вперед створювати сліди небаченого істоти!

2. Сніжне малювання
zabavy zimoy risunk

Цікаво буде створювати картини на снігу. Можна використовувати звичайну паличку, а можна взяти з собою на прогулянку кілька пляшечок з підфарбованою водою, зробити невеликі отвори в кришці і малювати по “білого полотна” кольоровою водою.

3. Розглядати сніжинки через лупу
zabavy zima snezhynka

Не буває двох однакових сніжинок. Якщо на вулиці йде сніг, легкий, пухнастий, візьміть на прогулянку лупу, щоб розглянути кожну окремо. А ще їх можна фотографувати в режимі макрозйомки, а фото використовувати в якості листівки.

4. Скульптури зі снігу
Zabavy zimnie tank
Сніговиків ліпити, можливо, вже набридло? Тоді вмикайте фантазію і створюйте інші веселі скульптури.

5. Малюйте снігом
zima zabavy zabor
Якщо сніг дозволяє, можна наліпити зображення на стіні, паркані або на дереві.

6. Прикраси з льоду
zabavy zimnie ukrasheniya

Прикрасьте ялинку в парку, або у дворі прикрасами, з льоду. Для цього залийте кольорову воду в різні формочки, додайте в неї камінчики, ягідки, гілочки ялини, шматочки лимона або апельсина, намистини або мішуру для краси. Не забудьте вкласти мотузочку, перш, ніж прикраса замерзне.

7. Тунелі, лабіринти і замки зі снігу
zimnie zabavy labirint
Якщо снігу випало досить багато, і він липкий, а не розсипчастий, в ньому легко прорити тунель, зробити лабіринт, або побудувати замок.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь