Книга Армстронг – історія першого польоту на Місяць

Всього один маленький крок для мишенятка, але гігантський стрибок в історії космонавтики. Ця чудово оформлена книга Армстронг – розповість вам про історію першого польоту на Місяць маленького мишеня Армстронга.

Читайте також: Всесвітній тиждень космосу: що розказати дитині?

Коли настільки захоплений астрономією, що подовгу дивишся в телескоп і вивчаєш небосхил, зовсім не важливо, що ти всього лише мишеня. І якщо жага відкриттів настільки велика, то знайдеш однодумця навіть серед сірої маси мишей, які вважають, що місяць – це шматочок сиру.

 

Це історія про мишеня, яке захотіло здійснити політ на Місяць і, подібно до Ніла Армстронга, людини, яка першою ступила на Місяць, дістатися до безлюдного небесного тіла. А завзятість, праця та старанність роблять цю мрію реальністю.

Це велике і чудово надруковане видання дуже сподобається хлопчикам! Я впевнена, що багато дівчаток так само оцінять цю книгу, але хлопчикам – сам бог велів. А вже колекціонери розтягнуть книгу за дві секунди, і хто не встиг – той потім купує втридорога на ОЛХ.

Ілюстрації в книзі просто чудові. Вони намальовані в ретро-стилі з натяком на стимпанк, індустріальні і дуже реалістичні, головний герой дуже милий, а папір йде в сепію, чим дуже підкреслює загальну стилістику і доповнює потертий вид обкладинки.

Одразу треба сказати, що в цій книзі ілюстрації  Торбена Кульманна є первинними. Текст є, і він цілком непоганий, хоч розповідь скоріш і описова, без інтриги. Тексту досить мало, і він досить простий, щоби можна було легко рекомендувати цю книгу дошкільнятам. Ставимо цій книзі 4+, а далі на картинках можна буде розібратися.

Жодної складної термінології тут немає, і книга більше відноситься до книг-картинок, коли по ілюстраціях треба самому придумати і розповісти історію.

Це видання – саме таке, що показуєш своїм дорослим друзям, коли вони приходять і питають, що у вас новенького. Тому, безумовно, книга буде чудовим подарунком будь-якій дитині. Милі мишки захоплять дівчат, а технологічність – хлопчиків майже будь-якого віку.

Книжка логічно закінчується довідником “Коротка історія космонавтики”, який чудово доповнює книгу.

Але знаєте, що?

У автора та ілюстратора Торбена Кульманна вже чотири книги в серії про мишеня. І складно виділити якусь із них як найкращу. Всі книги названі на честь видатних особистостей: Ліндберг, Едіссон, Армстронг, а скоро, можливо, ми побачимо ще й Ейнштейна, в Україні її поки що немає.

 

Ніл Армстронг – перша людина, що ступила на Місяць.

Чарльз Ліндберг – перший льотчик, який поодинці перелетів Атлантику.

Томас Едісон – найбільший винахідник та творець першої комерційно успішної лампочки.

Альберт Енштейн – знаменитий вчений та автор теорії відносності.

Причому першою книгою та одночасно дипломною роботою німецького художника стала книга “Ліндберг”, яка відразу стала бестселером по всьому світу.

А яку б книгу ви обрали як першу?

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь