Фотовиставка “Ділись любов’ю всюди!”

Запрошуємо на відкриття фотовиставки “Ділись любов’ю всюди!” в рамках соціального проекту на підтримку грудного вигодовування!

Авторський проект Родинного центру “Сімейка”, який втілила у життя фотограф Сніжанна Никончук.

На заклик прийняти участь у проекті відгукнулося більше 50 Рівнянок, 22 з яких стали учасниками тематичних фотосесій. Загалом фотовиставка налічує більше 35 художніх світлин на яких закарбовані миті ніжності та любові у процесі грудного вигодовування.

“Ділись любов’ю всюди!” – це не просто соціальний проект, а справжній заклик для годуючих мам не соромитися годувати малюків там, де їм зручно: на вулиці, в кав’ярнях, в парках та інших громадських місцях, адже малюк не обирає де і коли йому зголодніти.

Грудне вигодовування – це природній процес, якого не варто соромитися, адже кожна дитина заслуговує на те, щоб вирости здоровою, щасливою та впевненою у собі.

На відкритті фотовиставки на Вас чекають:
– Презентація світлин та знайомство з авторами та учасниками проекту;
– Вручення подарунків усім малеким героям свята;
– Презентація громадської ініціативи “Заклади Рівного, доброзичливі до грудного вигодовування”. Ми презентуємо громадським закладам міста наліпки, які засвідчать, що у цих закладах можна спокійно годувати малюків;
– Безкоштовні консультації з грудного вигодовування від спеціалістів з питаннь лактації від Родинного центру Сімейка Марини Попової-Веремчук та Анастасії Банацької.

Дата проведення: 21 жовтня
Час проведення: 11:00
Місце проведення: ТЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА”, 3 поверх

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь