Фіксики українською!

Будь-яка дитина читала або чула легенди про фей або ельфів, які відповідають за порядок в природі, про гномів, які зберігають ліси і гори, про домовиків, які відповідають за те, щоб в будинку завжди було приємно перебувати. Ці казкові істоти вже давно всім відомі. Але, в світі, який ми маємо зараз, з’явилися ще одні, зовсім нові і унікальні створення – Фіксікі. Вони – хранителі всіх сучасних речей – телефонів, комп’ютерів, фотоапаратів і багато чого іншого. Дивіться мульфільми про Фіксіків всі серії підряд на нашому сайті, де ці маленькі майстри лагодять все, що ламається в будинку, допомагають виправити різні недоліки.

Новий мультфільм 2013 року було створено за мотивами «Гарантійних чоловічків» Едуарда Успенського. У ньому головний герой Дим-Дімич, восьмирічний хлопчик, дружить з Фіксиками, що живуть у нього в будинку – Папусом, Масей та їхніми дітьми Симко і нулики. Дорослі ніколи не бачать їх, тому що вони вміють перетворюватися в маленькі детальки. Просто включіть Фіксікі всі серії підряд без перерви і зупинки, і ви також познайомитеся з цими диво-майстрами. А оскільки постійно виходять нові серії мультфільму, ви ніколи не будете довго нудьгувати без улюблених героїв. Варто відзначити, що дивитися онлайн буде корисно дітям будь-якого віку, оскільки маленькі герої серіалу розповідають про те, як влаштована техніка і як себе з нею потрібно вести.

До недавнього часу люди майже нічого не знали про цих маленьких чоловічків, які живуть всередині машин і приладів. Фиксики доглядають за технікою зсередини, чистять її, змащують, усувають дрібні поломки. Вони — вмілі і сумлінні майстра. Фіксики звикли ховатися від людей, але є вони всюди: в комп’ютерах, холодильниках, телевізорах…

Кожен пам’ятає про випадки, коли непрацюючий прилад починав раптом працювати, якщо по ньому злегка стукнути. Все просто: всередині прокинувся фиксик і все налагодив.

А тепер про цих таємничих працьовитих чоловічків можна подивитися мультфільми та познайомитися з ними ближче!

Оф.сайт: http://fixiki.com.ua

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь