Перший український 3D-мультик «Микита Кожум’яка»

Вже у жовтні українці зможуть оцінити мультфільм українського виробництва.

В Одесі пройшла презентація першого українського анімаційного повнометражного фільму, зробленого в форматі 3D – «Микита Кожум’яка».

Це фільм про хлопчика Микиту, який хоче бути героєм, як батько, а його батько – Кирило, який переміг дракона, – хоче, щоб син виріс майстром і продовжив родинну справу. Українська прем’єра мультфільму відбудеться 13 жовтня, а в листопаді – світова!

Screenshot_25

У цьому році на IІ Міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT, що пройшов на Одеській кіностудії, мультфільм був презентований дитячій аудиторії. Маленькі глядачі побачили не тільки 15-хвилинний трейлер (його озвучування відбувалося на Одеській кіностудії), але і сюжет про те, як знімався фільм.

Над проектом спільно працювали українські та американські сценаристи. Робота над мультфільмом проводилася 9 років!

Розклад сеансів в кіноцентрі “Ера” 10:00 та 11:50

Розклад сеансів в кінопалаці “Україна” в 11:40 та 13:20 

Час перегдяду – 85хв.

Колись Кирило Кожум’яка переміг страшного змія. 12-річний Микита, його син, про такий подвиг може тільки мріяти. На жаль, хлопчик не успадкував від батька ні його комплекції, ні його сили. Але хоробрості та цілеспрямованості юнакові з верхом вистачить, щоб урятувати свою землю від нової біди. Микита вирушить у таємничий ліс. І хоча на початку шляху єдиним його помічником та другом було теля Чубик, на кінець подорожі в нього з’явиться багато вірних друзів.

Пропонуємо вам подивитися трейлер цього мультфільму.-

Як вам такий дебют?

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь