Дерев’яні іграшки Grimm’s

Хочемо познайомити наших читачів з чудовими іграшками Grimm’s.
Grimm’s® – це німецький виробник унікальних дерев’яних іграшок. Визнаний дітьми і батьками, педагогами, арт-терапевтами, психологами та логопедами усього світу.

Компанія «Grimm’s Spiel und Holz Design» почала свою діяльність в 1978 році і не втратила популярності донині.

Багатий асортимент компанії включає в себе як геометричні пазли і фігури, так і готові іграшки, виконані з екологічної деревини, яка оброблена натуральними маслами і покрита фарбами на водній основі. Розвиваючі іграшки Grimm’s виховують в дітях почуття колірної гармонії, вони не раз з успіхом застосовувалися в терапевтичних цілях.

В чому секрет?

  • Душа і мудрість, турбота і увага до дітей, вкладені в кожне творіння Grimm’s®;
  • Виключно натуральні і безпечні матеріали;
  • Дивовижна задумка і чудове втілення.

Відмінною особливістю іграшок Grimm’s є мінімалістичний дизайн і використання багатої палітри відтінків одного кольору.

Одна з найбільш відомих та популярних іграшок це деревяна”Веселка” та різні додатки до неї.

Ось наприклад варіанти ігор з пірамідкою,які не вписуються в звичні рамки, де будинки будуються з кубиків, а кубики повинні бути “квадратними”:

Колекція розвиваючих іграшок доповнена друзями “Веселки”  – прекрасними фігурками, балансирами і каталками, машинками, корабликами і кубиками, щоб максимально урізноманітнити дозвілля дітей та зробити його ще більш яскравим і насиченим!

Набори кубиків і комплекти для сортування, вивчення літер, світла і квітів, пазли … Ці та інші твори Grimm’s® не впізнати неможливо: соковиті кольори, дерево, яке зберегло запах і фактуру, чітка відповідність європейським стандартам і сертифікатам.

Доторкнувшись до Grimm’s® хоч раз, ви зрозумієте їх секрет, відчуєте силу природи, що дає знання, мудрість, неймовірну тягу пізнавати світ і бажання робити його таким же яскравим і барвистим, як творіння Grimm’s®!

Часті питання по іграшках Grimm`s.

Тільки-но з’явившись, “Веселка” завоювала серця дітей і батьків, яким доводилося тримати її в руках. Численні рекомендації педагогів, психологів і звичайним мам і тат швидко зробили свою справу – Веселка Grimm`s стала практично ім’ям позивним.

Зрозуміло, з’явилися і наслідувачі. Здавалося б, чого простіше зробити “те ж саме” і “ловити хвилю”?

Але ще нікому не вдалося розгадати секрет технології виробництва і забарвлення, тому якість дерев’яних іграшок Grimm’s®, їх фактурність і бархатистість залишаються неперевершеним.

  • На них рівняються.
  • Їм намагаються наслідувати.
  • Аналогів багато – еталон один. Grimm`s.

Сайт виробника. В Україні їх можна купити тут, тут і ось тут.

 

Якщо вам сподобався огляд та вам цікаво дізнаватись про такі іграшки – пишіть нам в коментарях! Ми дуже чекаємо!

Maruna

Насолоджуюсь материнством, обожнюю читати, фотографувати та ділитись корисною інформацією з іншими:)

Залишити відповідь