Ідеї для сімейного дозвілля восени

Восени, зазвичай, батькам в рази краще вдається впоратися із дозвіллям своїх дітей. Більшу частину часу вони займаються навчанням в дитячих садках та школах. Крім того, діють різноманітні секції та гуртки. Але що ж робити з дітьми на вихідних? 

Восени чекають пригоди та подарунки

Від безперервних занять будь-який малюк швидко втомлюється. Саме тому виїжджати всією сім’єю на природу чи ходити на прогулянку дуже важливо. В цей час члени родини не тільки відпочивають, але і стають більш згуртованими. Осінь може бути щедрою на сонячні дні. Бувають осінні години, коли так тепло мов влітку. Саме в такий день і варто вирушити назустріч невеличкій пригоді, і це зовсім не похід до казино, а справжня подорож. 

Ідеї для відпочинку

Розвіяти міф про те що, осінь – сумна пора допоможуть наступні ідеї:

  1. Осіння фотосесія в парку. З цією метою можна замовити професійного фотографа або фотографувати самостійно на свій смак на мобільний телефон. Головне в цьому занятті – гуляти по парку і шелестіти опалим листям. Важливо дочекатися поки осінь повністю вступить у свої права.
  2. Відкрийте грибний сезон. В щасливому дитинстві кожен з нас подорожував з батьками до лісу. Саме там відчувається єднання з природою. Збір грибів є невеличкою пригодою, в кінці котрої учасників чекає винагорода – кошик смаколиків і неймовірна вечеря. Варто пам’ятати про безпеку: в сімейному колі повинен бути хоча б один, хто може відрізнити їстівний гриб від неїстівного. 
  3. Прогулянка верхи. Провести час на свіжому повітрі уже непогано. А прогулянка верхи на коні – активне, розвиваюче і захоплююче сімейне дозвілля. Недосвідченим вершникам варто скористатися послугами інструктора. Він детально пояснить як потрібно поводитися з конем, як сидіти й управляти. Сидячи верхи, всі люди забувають про свої переживання та проблеми. 
  4. Осінній букет. Пора року дає велику кількість ідей для творчості. Гріх ними не скористатися. Підіть разом з сім’єю і наберіть ягід, а також червоного, жовтого, фіолетового і помаранчевого листя. З’єднайте все це в букет чи вінок і додайте до нього каштанів чи жолудів. 
  5. День живопису. Особливо цікавий він буде для тих, чиї діти люблять і вміють малювати. Сім’ї треба лише виїхати на природу, взявши із собою фломастери, фарби, олівці та мольберт. Нанесення осінніх пейзажів на папір перетвориться у емоційне розвантаження.
  6. Рибалка. Вид дозвілля має велику кількість прихильників у всьому світі. Рибалка приносить окреме задоволення окремим членам сім’ї. Новачкам не варто хвилюватися, адже перебування у тихому спокійному місці автоматично принесе релакс. 
  7. Велопрогулянка. Прохолодним осіннім днем їздити на велосипеді значно приємніше ніж в літній жаркий день. Родині варто хоч інколи виїжджати, займатися активним дозвіллям і милуватися пейзажами, що пробігають повз. 
  8. Прогулянка під теплим дощем. Сумний дощовий день може стати веселим якщо одягнути гумові чоботи, взяти парасольку і піти гуляти під дощем. Батькам варто дозволити дітям пострибати по калюжах, адже це так весело. Як тільки з’явиться відчуття холоду варто завітати до теплої комфортної кав’ярні.

Можливо, цей короткий список варіантів дозвілля чомусь стане у пригоді. Втім, не важливо чим буде займатися сім’я. Головне, щоб всі її члени були задоволені та щасливі.

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь