Конкурс на кращий лист до св.Миколая

Ви пам’ятаєте, коли востаннє писали листа святому Миколаю чи Діду Морозу, коли вірили у казку і зверталися до них з проханням здійснити ваші найомріяніші бажання?

Гадаємо, що ні. Втім, нині у вас є можливість пригадати дитинство а з ним і усі свої ще нереалізовані мрії та призабуті, навіть найпотаємніші бажання.

Інформаційно-розважальний інтернет-портал «ЧаРівне.інфо» спільно з Сімейним клубом «Пузата мама» оголошує конкурс серед матусь і татусів на найкращий, найоригінальніший та найпозитивніший лист до святого Миколая. Пропонуємо усім дорослим пригадати і зізнатися, чого ж вам понад усе хочеться знайти під подушкою чи ялинкою і написати листа до найбільшого чудотворця – святого Миколая.

Відтак, організатори проекту вже розпочали прийом конкурсних робіт. Після цього усі надіслані до Миколая листи будуть опубліковані на порталі «ЧаРівне.інфо», та розпочнеться інтернет-голосування за кращі з них. А авторинайцікавіших та найпозитивніших листів отримають хороші передноворічніподарунки від спонсорів та партнерів конкурсу, про яких ми розповімо вже незабаром. Зрештою, кожен учасник гарантовано отримає хороший настрій і купу вражень та позитиву! Адже погодьтеся: пригадати дитинство у такий незвичний спосіб – це вже свято!

Свої листи до Миколая надсилайте на електронну адресу – nmarisha@ukr.net. До участі у конкурсі запрошуємо усіх креативних та активних матусь і татусів. Святий Миколай вже чекає на Ваші листи!

Нагадаємо, що конкурс «Лист до святого Миколая» проводитиметься порталом «ЧаРівне.інфо» вже вдруге. А переглянути листи до Миколая від учасників першого такого конкурсу ви можете ТУТ.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь