Які квіти обрати на подарунок у 2022-2023

Отримувати квіти – завжди приємно. З нагодою чи без, правда ж? Букети з живих квітів можуть бути різними за наповненням та формою: від маленьких монобукетів до величезних екзотичних композицій. Ціль такого подарунка завжди одна – вразити та наповнити серце отримувача теплом та приємними спогадами.

Як і в кожній індустрії, у флористиці теж існують тренди. Аби ваш квітковий подарунок відповідав модним тенденціям, ознайомимося з головними мотивами флористики 2022-2023.

Тренди флористики у 2022-2023

  • Головний напрям: мінімалізм 
  • Кольори: пастельні тони, ніжні стримані блакитний, рожевий, персиковий. 
  • Екологічність та мінімальне використання пакування. Думаємо про довкілля.
  • Тренд сезону: монобукети букети, навіть з однієї квітки, або мікс декількох видів квітів та рослин в одній кольоровій гаммі.
  • Квіти-фаворити сезону: гортензії, півонії, астрометрії, троянди різних сортів та кольорів, дрібні коали; квіти у поєднанні з фруктами, сухоцвітами, польовими квітами, навіть іграшками.

Букети квітів у коробках

Формат такого пакування вже декілька років підряд тримає лідерські позиції серед покупців. Це і не дивно, адже квіти у коробках – це не тільки красиво та оригінально, а ще й дуже зручно:

  • вам не потрібно турбуватися, що ваш букет пошкодиться під час транспортування;
  • не потрібно думати про наявність вази. Якщо букет потрібно вези в інший кінець міста – такий букет, те що треба;
  • квіти живляться вологою від флористичної піни, яка розміщена в середині коробки;
  • великий вибір коробок різної форми, розмірів та кольорів дозволяє флористам створювати справжні витвори мистецтва з квітів, фруктів та солодощів.

Монобукети

Квіткові композиції з одного виду квітів та в одній кольоровій гаммі – елегантні та вишукані у своїй простоті та самодостатності. Півонія, півоновидні троянди, гортензії, соняшники, іриси, гіпсофіли – ідеальні для таких букетів. 

Оригінальні букети у конвертах, ящичках, кошиках

Хочете здивувати оригінальністю? Оберіть незвичний формат пакування. Флористи доповнюють такі  композиції їстівними елементами: цукерками, ягодами, фруктами. Збираєтесь на весілля, хрестини, ювілей? Такий букет – гарний варіант.

Сукуленти

Невибагливість у догляді, здатність зберігати привабливий вигляд навіть за несприятливих умов роблять сукуленти – гарним подарунком. Найпопулярніші серед них кактуси: еоніум, красула або “дерево щастя”, аргиродерма тощо. Хочете зробити приємно колезі? Непримхливий сукулент – милий та дуже практичний знак уваги. Зазвичай їх дарують у спеціальних скляних посудинах – флораріумах, у яких створена ціла екосистема з таких рослин.

Неважливо, які квіти ви оберете на подарунок, головне, щоб це було від чистого серця і з любов’ю. 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь