Зарядна станція для дому та офісу

Забезпечення стабільного живлення електричних пристроїв сьогодні – не розкіш, а базова річ для кожної сім’ї. Навчання, робота, обслуговування побутових пристроїв без електрики не можлива. Блекаути та відключення електроенергії стали неабияким викликом для кожного українця. Тому, як кажуть, готуй сани влітку. 

Згідно з нашим досвідом портативна зарядна станція – ідеальне рішення для дому та офісу. Якщо раніше такі пристрої використовували для подорожей чи на випадок форс-мажорів, коли немає струму. То зараз – це must have в для комфортного життя кожного члена сім’ї. Розглянемо переваги такого дивайсу.

Топ причин, чому портативна зарядна станція потрібна в домі

Готовність до надзвичайних ситуацій. Такий прилад забезпечить стабільне та безперебійне живлення пристроїв. У разі аварії або відключення електропостачання, зарядна станція стане вашим надійним запасним джерелом енергії. Ви зможете зберігати продукти в холодильнику, підтримувати освітлення та користуватися електронікою, навіть в умовахзнеструмлення. Заряджати її можна від автомобільної зарядки, мережі або сонячної батареї.

Універсальність. Така портативна зарядна станція може живити й мобільні телефони, ноутбуки, роутер, а також побутові прилади – кавоварку, мультиварку тощо.

Мобільність. Прилад невеликий за розміром і дуже легко транспортується у потрібне для вас місце.

Заощадливість. Покупка такого пристрою в дім – вигідна інвестиція. Адже навіть декілька павербанків не забезпечать електроенергією життєдіяльність дому. Максимум – зарядка гаджетів.

Параметри, на які варто звернути увагу під час вибору зарядної станції

  • Потужність. Визначте для яких цілей вам потрібна зарядна станція. Якщо для живлення телефонів, ноутбуків, роутерів тощо – до 1000 Вт, якщо потрібне для домашніх приладів – розгляньте моделі від 5 кВт.

Можливість збільшення потужності шляхом додаткових модулів батареї, які можна придбати для вашої станції.

  • Швидкість зарядки. Цей параметр залежить від моделі та виробника. Середній час повного зарядження від 4 годин, 8 годин від автомобільного прикурювача або 80 хв швидкісна зарядка.
  • Кількість портів для зарядки. Як правило, типовий набір 2 USB та одна розетка. Зверніть увагу, чи є швидкісні USB-C та бездротова зарядка.

Портативна зарядна станція – це не просто технічний пристрій, а сучасне рішення, що допоможе забезпечити стабільну роботу електроніки, зекономити кошти на зайві джерела альтернативного живлення.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь