Дитячий та сімейний фотограф Інна Романюк

Особливістю моєї фотозйомки можна назвати  ретельний підготовчий процес, який включає і створення ексклюзивних аксесуарів(віночки, прикраси, реквізит, і навіть одяг), і допомога у підборі локації, і консультації, що стосуються ідеї фотозйомки.

Я хочу, щоб кожна дитина могла уявити себе в якійсь казці і відчути себе тим чи іншим персонажем, і ще й мала після зйомки світлини на пам’ять.

Творчі креативні зйомки – це моє хобі, моя пристрасть! З радістю прийму участь у створенні цікавого образу і концепцїї майбутньої зйомки!

 

Фотографую також: хрестини, дні народження, весілля, «Lovestory», вагітність, портретні зйомки як у студії, так і на відкритому просторі, або і в будь-яких локаціях, запропонованих вами:), сімейні, дитячі  фотосесії, виготовлення альбомів, календарів.

Також є можливість придбати подарункові сертифікати на фотосесію, і екслюзивна пропозиція: замовити з вашого фото намальований портрет (олівцем чи аквареллю на Ваш смак).

Дитячий портрет

Сімейна зйомка

 

Вагітність

Для замовлення фотосесії, а також для уточнення будь-яких деталей які вас цікавлять звертайтеся за наступними контактами:

Тел.(097) 7 109 546
Тел.(066) 73 42 509
Група у FB https://www.facebook.com/PhotoArtRomaniuk/
Група VK http://vk.com/club29565329
Сайт: http://innaphoto.at.ua

Залишити відповідь