Триває набір у літній театральний табір “Маленькі актори” SOFIA CAMP

Впевненість, неординарність, артистичність, гарна пам’ять, навички самоорганізації та чітка риторика – універсальні якості, що допомагають не лише на сцені, а й у повсякденному житті. Відкрийте потенціал своєї дитини у театральному таборі “Маленькі актори” від SOFIA CAMP.

У літньому  таборі “Маленькі актори” (вікова категорія 6-10 років) ваша дитина розкриє свої таланти, повірить у свої сили, опанує свої страхи та переборе свої комплекси, знайде нових друзів.

Окрім театральних та режисерських майстер-класів на Ваших дітей чекатимуть пізнавальні прогулянки, цікаві STEAM-проекти, ігри та вправи на розвиток критичного мислення та комунікативних навичок (методика P4C), хенд-мейд майстер-класи. Нудьгувати часу не буде!

Родзинка табору – можливість поринути у чарівний світ театру, відчути себе актором на зйомках, костюмером та декоратором.

Чи варто відправляти у такий табір дитину, яка не займалась до того у театральній студії?

Безумовно! Перебування у літньому театральному таборі буде корисним будь-якій дитині, без виключень.

Для сором’язливих та чуттєвих дітей, дітей з проблемами у спілкуванні з однолітками та дорослими це чудова нагода потренувати свої комунікативні навички, в безпечній формі навчитись висловлювати свої почуття, бути почутою.

Для нестримних, активних дітей театральний табір – це можливість направити свою кипучу енергію у мирне русло, навчитись опановувати свої емоції.

Вміння спілкуватися, налагоджувати контакти необхідні кожній людині. Ми віримо, що знайомство дітей з театральним мистецтвом сприяє опануванню дитиною усього спектру людських емоцій, розвитку емпатії, вміння чітко, виразно та правильно говорити, впевнено почуватись на публіці, управляти своїм тілом та голосом.

👉 Кількість дітей у групі до 10
👉 Час: з 9.00 до 17.00.
👉 Тривалість: 10 робочих днів зміна.
👉 Вартість за зміну – 3000 грн. з харчуванням

👉 2 зміна: 16 – 27 липня.

👉 3 зміна: 30 липня – 10 серпня.

Реєструйся: https://goo.gl/forms/K2TjZ4yoEz8c4IHs1

Табір знаходиться у центрі міста на за адресою вул. С. Бандери 15б

Контактний телефон: 068 576 0690

Слідкувати з новинами з табору можна на сторінці оранізатора “Освітній простір SOFIA” – https://www.facebook.com/sofiaedu/

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці – пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь