Дитячі книги – новинки з Форуму видавців 2017

До Форуму видавців готується завжди багато нового, красивого і цікавого. Як вибрати з новинок найкращі? Тим більше, що вибираємо для дітей?

Була холодна й темна ніч,Тім Гопгуд

Книги нової серії цього видавництва беруть на озброєння найпопулярнішу в світі методику всебічного розвитку дитини, яка не тільки прочитає невеликий текст, помилується картинками, а й зможе розвинути аналітичні навички, дізнатися цікаві факти з історії, географії та інших наук. Компанію їжакові в цій серії складають звірятка з «Веселої ферми».

купити книгу можна ось тут.

Коко. Ітзіар Миранда, Хорхе Міранда

Мене звати Міранда і мені вісім років. Я дуже люблю мильні бульбашки і пташок, які полюбляють їсти з моїх долонь. Та більш за все я люблю слухати цікаві розповіді, особливо ті, що відбувалися насправді. Коко Шанель була жінкою винахідливою та багатогранною, що допомогло їй стати привілейованою особою у Франції на початку ХХ століття. Її унікальне бачення моди та знамениті парфуми номер N o 5 зробили дизайнерку відомою на Заході, незважаючи на скромне походження та умови, в яких вона зростала. Коко Шанель навіть змушена була покинути вітчизну у статусі зрадниці!

Купити книгу можна ось тут.

Не в капусті й не лелека. Анна Герцог


В Оскара та Мії скоро з’явиться братик чи сестричка. І це страшенно цікаво! Як малюк взагалі опиняється в маминому животику? Чи падає йому на голову їжа, коли мама обідає? Чим відрізняються хлопчики від дівчаток? На всі ці дитячі запитання книга має делікатні пояснення з цікавими розповідями та картинками. Наприкінці книги, дізнавшись багато нового, Мія та Оскар радіють народженню маленького братика.

Купити книгу можна ось тут.

Живі кольори. Ерве Тюлле

Що буде, якщо змішати жовту та синю фарби? А синю та червону? У новій книжці від геніального французького ілюстратора Ерве Тюлле усі кольори оживають. Варто лише постукати по сторінках!
Відчуй себе чарівником – забарвлюй, розтирай, тряси та веселися…

Купити книгу можна ось тут.

Хто росте в саду. Катерина Міхаліцина

Соловейко повернувся з далекої Африки і шукає, де звити собі гніздо. А в саду стільки дерев і кущів! Яке з них може стати домівкою для пташки? Можливо, це вишня, черешня або алича? Слива чи груша? Кожне дерево розповідає соловейкові свою історію, наголошуючи на тому, чим воно особливе. У розповідях дерев постає також образ дідуся-садівника – розумного і доброго, який ставився до дерев як до одухотворених істот, розмовляв із ними і плекав – і його родини, яка досі живе у домі поруч, шанує дерева і збирає їхні плоди.
Книжка «Хто росте в саду» – не лише неймовірно цікава мандрівка садом, в якій читачі дізнаються, чим особливі плодові дерева і як їх розпізнати, це розповідь про пошук дому і свого місця у світі, про те, що тільки пізнавши своє коріння, ти можеш зрозуміти правду про себе справжнього.

Купити книгу можна ось тут.

Грицева шкільна наука. Іван Франко

«Грицева шкільна наука» — не лише одна з літературних перлин Івана Франка, а й найважливіший твір для «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», адже саме це оповідання дало назву нашому видавництву. Проілюстрував книжку молодий, але вже знаний художник Олександр Продан, який народився в Горішніх Плавнях, а живе в Києві.

Купити книгу можна ось тут.

Тваринопедія. Зібрання найдивовижніших створінь на Землі. Адрієнн Барман

Перед тобою — кольорова добірка з понад 600 ДИВОВИЖНИХ ТВАРИН! Ця незвичайна енциклопедія об’єднала видовищних, приголомшливих, а подеколи просто неймовірних створінь з усього світу. Шукай на кожній сторінці цікавезні факти та яскраві малюнки. Яка диво-істота сподобається тобі найбільше?

Купити книгу можна ось тут.

Казки-пластилінчики. Наталія Чуб

Книга «Казки-пластилінчики», відомого українського психолога Наталії Чуб, сприяє розвитку уяви, мислення і дрібної моторики. Вона не вимагає від дорослого спеціальних навичок, допомагає прищепити дитині гарний смак, любов до читання і творчості. У цій книзі об’єднані дві цікаві ідеї – спільне читання казок і навчання дитини виготовленню пластилінових картинок. З одного боку, слухаючи казку, малюк розвиває уяву, мислення, увагу та пам’ять. З іншого боку, створюючи ілюстрації до казок, він тренує вже не лише уяву, але й дрібну моторику.

Купити книгу можна ось тут.

Врятуй тварин. Патрік Джордж

Допоможи врятувати тварин! Слон перебуває в цирку, а черепаха потрапила в риболовецьку сітку… Щоб визволити їх, просто перегорни прозору сторінку. Це насправді дуже просто, і перед тобою легкий вступ до питання захисту тварин.

Купити книгу можна ось тут.

PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування

Програмуйте із задоволенням! Ця книжка легко та невимушено допоможе вивчити основи однієї з найпопулярніших сучасних мов програмування – Python, що завдяки простому і зрозумілому синтаксису особливо пасує для новачків. Крок за кроком, на простих та дотепних прикладах та з допомогою смішних завдань ви зможете пізнати тонкощі мови Python. Навчитеся використовувати основні елементи цієї мови – списки, функції, модулі, малювати вбудованими інструментами Python та анімувати зображення і навіть зможете написати дві справжні комп’ютерні гри: забавку з м’ячем «Скок!» та бродилку «Містер Руки-палички біжить до виходу».

Купити книгу можна ось тут.

36 і 6 котів-детектівів, Галина Вдовиченко

36 і 6 котів повертаються! Два роки тому ця весела книжка отримала масу позитивних відгуків від маленьких читачів, тепер нас чекає продовження. Коти тепер не танцюють, а малюють кігтями по стінах. Господарі, ясна річ, щасливі. Але ненадовго, бо котам-детективам доведеться розплутувати злочин.

Купити книгу можна ось тут.

Анімаліум. Дженні Брум

Ласкаво просимо до «Анімаліума»! Двері цього музею відчинено двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень. Тут зібрано вражаючу колекцію з понад 160 тварин, яку буде цікаво розглянути відвідувачам різного віку. Дізнайтесь, як еволюціонували тварини, зазирніть до препараційних лабораторій та відкрийте для себе різноманіття природних середовищ планети Земля. Завітайте до «Анімаліума» та пізнавайте красу і розкіш тваринного царства.

Купити книгу можна ось тут.

Володимир, князь Київський. Лі Ванаселья, Бранко Йованович

Ця книга про Володимира Великого (959-1015), сина князя Святослава та внука княгині Ольги. Тисячу років тому на нашій землі, центр якої знаходився в Києві, відбувалися дуже значні зміни. Внаслідок їх Київська Русь перетворилася на одну з найуспішніших та найавторитетніших країн світу, де дерев’яні будови замінювалися кам’яними, виростали церкви, школи, будувалися дороги. Важливі зміни відбувалися і в духовному житті людей. На чолі цих змін стояв Володимир. Головне, за що пам’ятають Володимира, — перехід з язичництва до християнства. Прийняття християнської віри означало вибір країною прогресивного шляху розвитку. Але як же бути з вірою батьків, якій він доти був так вірний? Як пережити цей болючий розрив? Тільки сильна людина могла піти на це і повести за собою інших. І для того, щоб змінити країну, він мав змінитися сам!

Купити книгу можна ось тут.

Абетка для малят про звірів та звірят. Володимир Верховень

«Абетка для малят про звірів та звірят» — чудова книжка, яка допоможе зробити вивчення алфавіту й цифр веселим та цікавим.

Купити книгу можна ось тут.

Мій віммельдім, Анна Зюсс

Скучили за новими віммельбухам? Ось, будь ласка: будинок, повний самих дивовижних пригод: горище, школа, магазин, квартири і кімнати, в яких багато всього цікавого від автора, популярного в усьому світі.

Купити книгу можна ось тут.

101 далматинець. Доді Сміт

У пана та пані Любеньких живе пара чудових собак-далматинців — Понґо й Леді. Господарі надзвичайно їх люблять і не можуть натішитися п’ятнадцятьма цуценятами, які народжуються невдовзі. Проте у затишному будиночку Любеньких ніхто й не підозрює, яка небезпека чигає на маленьких далматинців…

Купити книгу можна ось тут.

Хто що робить? Ганна Вашкова, Петро Бартіков

Книга розповідає про різні ремесла. Завдяки ній дитина дізнається, хто виробляє ті, чи інші предмети повсякденного вжитку: меблі, взуття, одяг. Дитятко познайомиться з такими ремеслами як столяр, декоратор оселі, ткач, іграшкар та багато інших. Цікаві ілюстрації та описи ремесл знайомлять юного читача з самою професією, з процесом виготовлення, наприклад черевиків, інструментами, необхідними для виготовлення предмета. Книга буде особливо цікава для тих, хто пам’ятає подорож з песиком Левком по книзі «Я обираю професію».

Купити книгу можна ось тут.

Розбишацький детектив. Діана Мельникова

Леся Дика і Сергій Василевський — справжнісінькі добрі розбиша­ки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керує добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго.
Дебютна повість Діани Мельникової «Розбишацький детектив» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», який проводить видавництво «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

Купити книгу можна ось тут.

Пригоди Тараса в далекому космосі. Галина Манів

У далекому космосі безліч небезпек. Тут відчаїться й досвідчений космонавт — а що вже казати про десятирічного Тараса, який загубився в нескінченних просторах Всесвіту сам-один у своєму зорельоті — а все через те, що погано вчив інтеграли… І, як на зло, більшість істот, яких він зу­стрічає на далеких планетах, годі назвати розумними — бо хоч вони й уміють розмовляти, і навіть мислити, й нерідко володіють геть незлецькими технологіями, проте поводяться нічим не краще від первісних дикунів…
Утім, Тарас завжди може покластися на друзів-роботів, які ненастанно про нього піклують­ся, — а ще більше на віру й надію, які живуть у його доброму серці!

Купити книгу можна ось тут.

Щоденник кота-вбивці. Енн Файн

Усім неодмінно сподобаються кумедні пригоди кота Тафі та його хазяїв. “Ну добре, вiдшмагайте мене! Я принiс дохлу мишу у вашу дорогоцiнну оселю! Та я вас благаю, я ж КIТ! Цей кролик був таким товстим, що походив бiльше на порося! Тiльки уявiть собi, як менi було важко його тягти!”

Купити книгу можна ось тут.

Магда і вітер. Ірина Мориквас

Це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться!
Книжку створила молода львівська художниця Ірина Мориквас. Авторка не має художньої освіти. Світ малюнків вона відкрила для себе випадково, коли вже в дорослому віці побачила, як у дитячій художній школі малюють діти.

Купити книгу можна ось тут.

Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка. Брати Грімм

Казки братів Грімм відомі в усьому світі, їх знає і любить не одне покоління читачів. У цій книжці з оригінальними яскравими ілюстраціями Юліі Піліпчатіної представлені дві чарівні історії – про красуню Білосніжку та її заздрісну мачуху, а також про двох добрих сестер і зачарованого принца-ведмедя.

Купити книгу можна ось тут.

Мене звати Мар’ям. Надійка Гербіш

Мар’ям втратила дім у всіх його сенсах, опинилася в чужій країні, зіткнулася з ворожістю, породженої стереотипами й історіями, зміст яких їй годі збагнути, пережила болючу втрату, однак здобула найкоштовніший дарунок любові й врятованого життя.
Ця книжка про те, що коли в місто приходить війна, тим, хто зумів вислизнути з-під її полум’яних язиків, залишається небагато: пам’ять, любов і болюче бажання вберегти найдорожчих. Однак саме з цих трьох насінинок може вирости цілий новий світ – лиш би знайшлося для них трохи сприйнятливого ґрунту й турботи тих, хто поруч.

Купити книгу можна ось тут.

Подарунок для Ліфі,Квентін Гребан

У видавництві вийшла ціла серія «Лагідні Сторінки», спеціально створена для емоційного розвитку дитини. Історія про Ліфі, маленьку мишку, дуже зворушлива: тато Арчибальд шукає для дочки неймовірний подарунок, але для цього йому необхідно пуститися в небезпечну подорож в місто. Батьківська любов здатна і не на таке! У серію входять такі чудові книги: «Історія про вовка», «Великий злий вовк, який хотів, щоб его любили», «Ось і вона», «Сюзетта», «Меллі», «Сюзетта. Подарунок для матусі ».

Купити книгу можна ось тут.

За сінімі дверіма, Щігельській Марцін, «Урбіно»

Лукашу 12 років. Він їхав з мамою на канікули, але сталося щось жахливе: їхня машина потрапила в аварію. Хлопчик спочатку опиняється в лікарні, а потім у тітки, яка тримає пансіонат в маленькому приморському містечку. Лукашу не подобається ні тітка, ні пансіонат, ні місцеві хлопці, він хоче скоріше повернутися додому. І ось одного разу діти знаходять дивні сині двері в пансіонаті тітоньки, за якими якийсь інший світ. Цікавий, та дуже вабить і … дуже небезпечний. Але це з’ясовується пізніше. І тоді Лукашу доведеться рятувати наш світ разом з колишніми «ворогами» Кроликом, Монікою і Блошкою.

Купити книгу можна ось тут.

Зелені Мартенси, Яґелло Йоанна

Нове і прекрасне від Йоанни Ягелло, автора книг про Лінке. Головні герої – Фелікс і Отілія, такі несхожі на своїх однокласників: для них нові речі та круті гаджети – зовсім не головне. Оптимізм – друге ім’я Отілії, на таку дівчину важко не звернути увагу. Що вийде з дружби двох аутсайдерів?

Купити книгу можна ось тут.

Дар вогню,Соболь К

В одному чарівному королівстві, крім звичайних людей, проживають дивовижні істоти: дереволюди-скріплери, моторошна нічна варта, прекрасна крижана королева, лісовий блукач скупе Пальтечко, могутній чарівник Барс і ще безліч чарівного народу. І кожен житель тієї землі колись мав певний дар, отриманий від Серця чарівництва. І ось Серце зникло, а з ним зникли і дари … З тих пір пройшло триста років, і несподівано історія, яка за цей час перетворилася в казку, ожила. І перед юнаком Генрі, у якого є дар вогню, виникає нелегке завдання: подолати підступне зло, знайти Серце чарівництва і повернути людям дари.

Купити книгу можна ось тут.

Мюнхгаузен. Правда про неправду, Флікс

Комікс цей не зовсім і дитячий, але, звичайно, підліткам він сподобається. Це гарантує Зигмунд Фрейд. Саме він – головний герой цієї книги, дія якої розгортається в 1939 році, а знання знаменитого доктора можуть стати вирішальними в майбутній війні.

Джерело та Джерело 2

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь